Siirry sisältöön

Ota yhteyttä

Onko sinulla kysyttävää koulutuksista?

proacademy@cap.fi
Yhteydenottolomake

Haluatko keskustella sopimusasiakkuudesta?

Myynti 0400 895 601
Henkilökunta


Laskutustiedot

Henkilökunta

Tuomo Kauppinen

Myyntijohtaja
0400895601
tuomo.kauppinen@cap.fi

Juha Kleimola

Myyntipäällikkö
0504129377
juha.kleimola@cap.fi

Virpi Ruuskanen

Koulutussihteeri
0447500270
virpi.ruuskanen@cap.fi

Camilla Holmberg

Koulutussihteeri
0505623882
camilla.holmberg@cap.fi

Markus Lukkarinen

Asiakaspalvelupäällikkö
Etelä-Suomi
0505304069
markus.lukkarinen@cap.fi

Lassi Heiskanen

Tuotantopäällikkö
0447826007
lassi.heiskanen@cap.fi

Timo Rantanen

Aluepäällikkö
Etelä-Suomi
050 490 9863
timo.rantanen@cap.fi

Pia Henriksson

Tuote- ja palvelupäällikkö
041 730 8507
pia.henriksson@cap.fi

Kari Suutarinen

Koulutuspäällikkö
0500847864
kari.suutarinen@cap.fi

Tarja Komujärvi

Taloussihteeri
0447500275
tarja.komujarvi@cap.fi

Harry Rantahakala

Laatupäällikkö
Kouluttaja ADR, TNA Turvallisuusneuvonantaja
0400435809
harry.rantahakala@cap.fi

Pia Harle

Aluepäällikkö
Itä-Suomi
0447826000
pia.harle@cap.fi

Petri Karppinen

Puolustusvoimien kuljettajakoulutus
050 310 0400
petri.karppinen@cap.fi

Krista Hakkarainen

Johdon assistentti
0451290402
krista.hakkarainen@cap.fi

Marjo Koskinen

Maajohtaja
Traffic Safety Suomi
marjo.koskinen@cap.fi

Lähetä viesti lomakkeella

Yhteydenottopyyntö

Laskutustiedot

Laskut on lähetettävä alla mainittuihin verkkolasku- tai sähköpostiosoitteisiin.

Toivomme saavamme laskut ensisijaisesti verkkolaskuna. Sähköpostilaskuna vain, mikäli verkkolaskutus ei ole mahdollista. 

Laskuilla on aina ilmettävä viitteenä kustannuspaikka ja aikaväli jolle lasku kohdistuu sekä tilaajan nimi. Puutteellisin tiedoin toimitetut laskut palautamme lähettäjälle.

Emme käsittele käyntiosoitteeseemme toimitettuja laskuja.

Mahdollisiin kysymyksiinne vastaa Krista Hakkarainen, krista.hakkarainen@cap.fi tai 045 129 0402.

CAP-Group Oy

Y-tunnus 0841716-9

1. Verkkolaskut

Verkkolaskutusosoite / OVT-tunnus: 003708417169
Operaattori: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*

*Käyttäkää tätä välittäjätunnusta mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

Verkkolaskuosoite: FI9510323000544860
Operaattori: Nordea
Välittäjätunnus: NDEAFIHH

2. Sähköpostilaskut (vastaanotto skannauspalveluun)

Laskulla tulee olla seuraavat osoitetiedot:

CAP-Group Oy
08417169
PL 100
80020 Kollektor Scan

Sähköpostilaskun osoite: 08417169@scan.netvisor.fi

Toivomme, että lähetätte tähän osoitteeseen ainoastaan laskuja. Laskut lähetetään palveluun sähköpostin PDF-muotoisina liitetiedostoina ja laskun liitteiden tulee olla samassatiedostossa itse laskun kanssa.

  • Voit lähettää useita laskuja yhdessä sähköpostiviestissä, kunhan jokainen lasku on erillisenä liitetiedostona. Kaikilla tiedostoilla tulee olla eri nimi.
  • Yhden sähköpostin maksimikoko on 5Mb.
  • PDF-tiedostojen tulee olla aitoja PDF-dokumentteja (PDF- versio 1.3 tai uudempi).
  • PDF-tiedostot eivät saa olla lukittuja tai salasanalla suojattuja.
  • Dokumentin ulkomitta voi olla maksimissaan 210 x 297 mm.
  • Liitteen nimen sallitut merkit ovat tavallisia kirjoitusmerkkejä, a-z, A-Z, 0-9. Ethän käytä erikoismerkkejä liitteiden nimeämiseen.